cms

Čajové sáčky

Papírové sáčky jsou vhodné pro přípravu čaje v náročných podmínkách. Pokud chystáte rychlý ranní hrnek, voda nemusí být dostatečně horká. Menší zlámané listy Vám umožňují vodu nalévat rychleji než u sypaných čajů. Také se nemusíte starat o správné dávkování pro přípravu čaje. Rozbité listy zaručují svižnější šálek čaje, což může být po ránu žádáno.

Papírové sáčky naleznete v kolekci H&S Prémiová kolekce (50x sáčků) a H&S Prémiová kolekce (20x sáčků).

 

 

Hedvábné sáčky představují dobrý kompromis. Čajové lístky a rostlinné látky jsou většinou větší než v papírových sáčkách, a proto dostanete velmi lahodný šálek čaje, který není tak ostrý jako čaj uvařený v papírovém sáčku. Přesto, stejně jako u papírových sáčků, se nemusíte starat o to, kolik čaje používat nebo jaký filtr použít. Mnozí zákazníci preferují používání hedvábných sáčků, protože jsou jejich životy den ode dne hektičtější. Nabízíme širokou nabídku různých čajů a bylin v hedvábných sáčcích.

Hedvábné pyramidové sáčky naleznete v kolekcích: H&S ekonomické balení, H&S HT kolekce, H&S Historic Royal Palace, H&S klasická kolekce, H&S kolekce tagalongs a v čajové kolekci H&S Wrapped sachets.


Kam dále?

Košík  

ks za (prázdný)